15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

Zkoušky na získání mezinárodního certifikátu z ruského jazyka

Mezinárodní certifikáty z ruského jazyka

KRUJ se již počtvrté podílí na organizaci mezinárodní certifikované zkoušky z ruštiny.

Mezinárodní zkouška z ruštiny se v tomto semestru uskuteční dne 25. 5. 2017 v Ruském středisku vědy a kultury, Praha 6, Na Zátorce 14. Registrace v 9:00, zkouška bude probíhat od 10 do 17 hodin.

Informace o přihlášce a platbě

Přihlášku je třeba zaslat na adresu kurzy@rsvk.cz .

Znalosti jazyka a úroveň vhodné zkoušky si můžete ověřit na následujících stránkách, kde jsou elektronické testy, které byly použity při testování v minulých letech:

1. www.pushkin.institute – Институт русского языка им. Пушкина – сертификаты – je možné stáhnout vzory testů všech úrovní
  2. zlat.spb.ru  –  stránky vydavatelství Zlatoust, v části „Электронные книги“ je možné bezplatně stáhnout některé testy včetně testů nejvyšších úrovní
  3. kto-rki.org – testy a také zkušební rozdělovací test, který pomůže určit, jakou úroveň testu zvolit
  4. www.rsvk.cz – russkij jazyk – vzory testů

Platnost certifikátů: